امام مهدي (عج): هر کس در اجراي اوامر خداوند کوشا باشد، خدا نيز وي را در دستيابي به حاجتش ياري مي کند.
 
یکشنبه 03 تیر 1403
 
 
Sunday, June 23, 2024
17 ذی الحجه 1445
 

نخستین دانشنامه مجازی فقه و اصول شیعی افتتاح می‌شود

آغاز ثبت نام شانزدهمین المپیاد بین‌المللی قرآن و حدیث

کنفرانس خلع سلاح و عدم اشاعه: امنيت جهاني بدون سلاح هاي کشتار جمعي

هم انديشي جوان ياوران

جشنواره بين المللي فارابي ويژه تحقيقات علوم انساني و اسلامينظر شما درباره ي محنوي سايت چيست ؟
عالي
خوب
متوسط
ضعيف


اخبارگودرزي از آمادگي موسسه بين المللي رميک به عنوان تنها موسسه تخصصي تشريفات کشور در انجام امور تشريفاتي ارگان هاي کلان کشوري خبر داد.

مدير عامل موسسه بين المللي رميک اعلام کرد: موسسه بين المللي رميک به عنوان تنها موسسه تخصصي تشريفات کشور آمادگي همکاري با وزارت راه و شهرسازي و ديگر ارگانهاي کشوري را دارد.  
کد : 483 تاریخ : 10:0 - 17 مرداد 1390 تعداد بازدید : 19263

به گزارش پايگاه اطلاع رساني رميک ، مديرعامل مؤسسه بين المللي رميک به همراه معاون بين الملل مؤسسه با مديرکل روابط عمومي وزارت راه و شهرسازي، ديدار و گفتگو کردند.

در اين ديدار که در محل دفتر اداره کل روابط عمومي وزارت راه و شهرسازي صورت گرفت، گودرزي ضمن برشمردن توانمندي هاي مؤسسه بين المللي رميک، آمادگي اين موسسه را جهت همکاري با آن اداره کل اعلام کرد.

مديرعامل مؤسسه بين المللي رميک اظهار داشت: يکي از محورهاي فعاليت در موسسه بين المللي رميک برگزاري دوره هاي توانمندسازي تشريفات کاربردي است. در اين دوره ها آموزش پذيران با رفتار استاندارد در سطح بين الملل آشنا مي شوند.

وي در ادامه افزود: ارائه ي خدمات ترجمه و تشريفات به  هيأت هاي عالي رتبه، و هيات هاي ورودي و خروجي، و همايش ها و سمينارها از ديگر محورهاي فعاليت در موسسه بين المللي رميک است.

 گودرزي  برگزاري همايش هاي بين المللي دوجانبه بين ايران و ديگر کشورها را به عنوان محور ديگر فعاليت در موسسه اعلام کرد و گفت: با توجه به بررسي هاي به عمل آمده به نظر مي رسد دستاوردهاي اينگونه همايش ها نسبت به همايش هاي يک جانبه در بعد بين المللي براي کشور بيشتر باشد.

در اين ديدار، سيد قاسم بي نياز، مديرکل روابط عمومي وزارت راه و شهرسازي ، تمايل خود را درخصوص همکاري با موسسه بين المللي رميک و برخورداري از خدمات اين موسسه اعلام کرد.

 


آموزش تشريفات
پیوند مطلب

لینکهای مرتبط:

آغاز دوره هاي کاربردي آداب تشريفات و رفتار بين المللي

گودرزي از آمادگي تنها موسسه تخصصي تشريفات کشور در انجام امور تشريفاتي ارگان هاي کلان کشوري خبر داد.ارسال نظر

نام
ایمیل
سایت/وبلاگ
* نظر
 

   


Remik International Institute - Copyright©2009 All Rights Reserved

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است
 اجراء :
ارمغان داده پرداز