امام مهدي (عج): هر کس در اجراي اوامر خداوند کوشا باشد، خدا نيز وي را در دستيابي به حاجتش ياري مي کند.
 
دوشنبه 01 مرداد 1403
 
 
Monday, July 22, 2024
17 محرم 1446
 

نخستین دانشنامه مجازی فقه و اصول شیعی افتتاح می‌شود

آغاز ثبت نام شانزدهمین المپیاد بین‌المللی قرآن و حدیث

کنفرانس خلع سلاح و عدم اشاعه: امنيت جهاني بدون سلاح هاي کشتار جمعي

هم انديشي جوان ياوران

جشنواره بين المللي فارابي ويژه تحقيقات علوم انساني و اسلامينظر شما درباره ي محنوي سايت چيست ؟
عالي
خوب
متوسط
ضعيف


اخبار

مرکز مشاوره کیمیا در فرهنگسرای بهمن راه اندازی شد.

مرکز مشاوره کيميابه منظور اراپه خدمات  مشاوره در زمینه های: طب سنتي، خانواده، تربیت کودک، آزمون هاي هوش و شخصیت، تحصیلی، اختلالات يادگيري، اختلالات رفتاري راه اندازي شد.
تعداد بازدید : 15108

گودرزي خبر داد:
انعقاد تفاهم نامه بين موسسه بين المللي رميک و انجمن ايراني روابط بين الملل

مدير عامل موسسه بين المللي رميک از انعقاد تفاهم نامه بين موسسه بين المللي رميک و انجمن ايراني روابط بين الملل خبر داد.

تعداد بازدید : 19302


بازديد از برگزاري دوره ي کاربردي آداب تشريفات در سطح بين الملل ويژه ي ماموران پذيرايي

مديرعامل موسسه بين المللي رميک از برگزاري دوره ي کاربردي آداب تشريفات در سطح بين الملل ويژه ي ماموران پذيرايي مجتمع فني تهران بازديد کرد.
تعداد بازدید : 19102


گودرزي از آمادگي موسسه بين المللي رميک به عنوان تنها موسسه تخصصي تشريفات کشور در انجام امور تشريفاتي ارگان هاي کلان کشوري خبر داد.

مدير عامل موسسه بين المللي رميک اعلام کرد: موسسه بين المللي رميک به عنوان تنها موسسه تخصصي تشريفات کشور آمادگي همکاري با وزارت راه و شهرسازي و ديگر ارگانهاي کشوري را دارد.  
تعداد بازدید : 19342


گودرزي از آمادگي تنها موسسه تخصصي تشريفات کشور در انجام امور تشريفاتي ارگان هاي کلان کشوري خبر داد.

مدير عامل موسسه بين المللي رميک اعلام کرد: تنها موسسه تخصصي تشريفات کشور آمادگي همکاري با شرکت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران و ديگر ارگانهاي کشوري را دارد.

تعداد بازدید : 20092

مدير عامل مؤسسه بين المللي رميک:
آغاز دوره هاي آموزش مکالمه ي کاربردي زبان هاي خارجي

گودرزي ازآغاز دوره­ هاي آموزش مکالمه ­ي کاربردي زبان­ هاي خارجي در مؤسسه بين ­المللي رميک خبر داد و گفت: اين دوره­ ها به صورت خصوصي و نيمه خصوصي برگزار مي­گردد.

تعداد بازدید : 20438


تحریم‌های جدید اتحادیه اروپا ابعاد جهانی دارد

در بیست و سه می‌ سال 2011 و در دوم خرداد سال جاری، اتحادیه اروپا تحریم‌های جدیدی علیه ایران وضع کرده است. این تحریم‌ها در پی تحریم‌هایی هستند که در سال 2010 به شکل قانون توسط شورای اروپا تصویب و اجرا شد. تحریم‌های جدید که در روز بیست و سه می ‌2011 تصویب شد، از روز بیست و چهارم می‌ لازم الاجرا شد.

تعداد بازدید : 16929


شرکت بین‌المللى اسلامى تأمین مالى تجارى تاسیس می‌شود

با عنایت به اهمیت تجارت و مراودات و همکاری های تجاری بین کشورهای اسلامی و با توجه به نقش بانک توسعه اسلامی در تأمین منابع مالی لازم، مطابق اصول شریعت اسلام و همچنین با توجه به نقش و حضور ایران در تصمیم‌گیری ها و سیاستگذاری های بانک توسعه اسلامی و نهادهای وابسته به آن شرکت بین‌المللى اسلامى تأمین مالى تجارى موجب  گسترش حجم تجارت بین کشورهای اسلامی خواهد شد.

تعداد بازدید : 15282

مديرعامل موسسه بين المللي رميک خبر داد:
آغاز دوره هاي کاربردي آداب تشريفات و رفتار بين المللي

گودرزي از آغاز دوره هاي کاربردي آداب تشريفات ورفتار بين المللي در سال 1390 خبر داد وگفت: اين دوره ها با هدف توان­مند­سازي مخاطبان در تعاملات اجتماعي برگزار مي شود.

تعداد بازدید : 16564

ادامه نقض بی سابقه حقوق بشر
وحشت آل خلیفه از پیگردهای قانونی ديوان بين المللي کيفري

لوی دیب مدیر اجرایی ائتلاف بین المللی پیگرد جنایتکاران جنگی، با اشاره به ادامه تلاشها برای شکایت قضایی از مقامات رژیم بحرین و سعودی، از لغو سفرهای اروپایی برخی مسئولان بحرینی از ترس پیگرد خبر داد./ائتلاف بین المللی پیگرد جنایتکاران جنگی به زودی گزارشی جامع درباره نقش منفی عربستان در کشورهای عربی صادر خواهد کرد.

تعداد بازدید : 14938

هشدار بهمني به غربي‌ها در گفت‌وگو با واشنگتن تايمز؛
تحريم ايران را لغو نکنيد، قيمت نفت 150 دلار مي‌شود

 رئيس کل بانک مرکزي هشدار داد، اگر به‎زودي تحريم‎هاي اقتصادي عليه ايران لغو نشود قيمت نفت به بالاي 150 دلار در هر بشکه خواهد رسيد.
تعداد بازدید : 15132

روزنامه الرای کویت :
کشتار مردم بحرین به نفع رژیم صهیونیستی است

در این مقاله که با عنوان " نه شیعه نه سنی فقط خواست ملی" به چاپ رسید تاکید شد: برخورد با این خواسته کاملا قانونی با نهایت خشونت تنها موضوع را پیچیده تر و خشونت آمیزتر می کند و سران بحرینی نباید به این خواست ملی لباس طایفه گری بپوشانند و وانمود کنند این تحرکات مردمی با دخالت دستهای خارج از کشور صورت می گیرد.

تعداد بازدید : 15522

پيشنهاد رئيس‌جمهور تاجيکستان
نمايش سالانه دستاوردهاي علمي فرهنگي ملت‌هاي حوزه نوروز

امام علی رحمان پیشنهاد کرد در سال های آینده همزمان با برپایی جشن جهانی نوروز، دستاوردهای علمی، پژوهشی و فرهنگی ملت های حوزه نوروز به نمایش درآید تا موجب هم افزایی توان و افزایش همکاری و تعاون کشورها شود.

تعداد بازدید : 15065

در يکصد و چهلمين جلسه هيات سرمايه گذاري خارجي تصويب شد:
7 طرح جديد با حجم سرمايه گذاري 189 ميليون دلاري

بر اساس اين گزارش پيش بيني مي شود با مجموعه اقدمات سازمان سرمايه گذاري و کمکهاي اقتصادي وفني ايران در راستاي برگزاري همايشهاي بين المللي فرصتهاي سرمايه گذاري ايران،انتشار اولين گزارش بين المللي اقتصاد ايران و اطلاع رساني بين المللي ظرفيتهاي اقتصاد کلان کشور ، شاهد گسترش سرمايه گذاري خارجي در کشور باشيم.
تعداد بازدید : 14999

در بازدید از شعبه سازمان توسعه تجارت در لبنان،
تاکید وزیر بازرگانی بر معرفی توانمندی‌های ایران به تجار لبنانی

برپایی همایش، تهیه فیلم و تیزر، چاپ بروشور و کاتولوگ و همچنین دعوت از شرکت‌های لبنانی برای سفر به جمهوری اسلامی ایران و بازدید از توانمندی‌های اقتصادی کشورمان، از پیشنهادهای وزیر بازرگانی طی این بازدید بود.

تعداد بازدید : 15098


ديدار مدير عامل موسسه با معاون صنايع دستي سازمان ميراث

در اين ديدار مؤسسه بين المللي رميک در راستاي همکاري هاي دو جانبه، ضمن ارائه ي برنامه ها و پيشنهادات خود جهت همکاري در زمينه ي برگزاري نمايشگاه، سمينار، و همايش هاي بين المللي در زمينه ي صنايع دستي در داخل و خارج از کشور، آمادگي خود را جهت اجرايي شدن پيشنهادات اعلام کرد.

 

تعداد بازدید : 15179

وزير اقتصاد در کنفرانس تامين مالي:
تحول در نظام تامين مالي بايد به پايداري در اقتصاد ملي منجر شود.

تامين مالي فقط نبايد معطوف به نيازها و کارکردهاي اقتصادي باشد بلکه بايد به کارکردهاي اجتماعي توجه کنند. /بايد در اين عرصه به دنبال تعامل با بخش‌هاي مختلف مانند بازار پول، بازار سرمايه، خزانه‌داري، تامين مالي خارجي و بيمه نيز باشيم.

تعداد بازدید : 15041

توسط وزارت تعاون و سازمان توسعه تجارت
تفاهم‌نامه توسعه صادرات غیرنفتی در تعاون امضاءشد

این تفاهم‌نامه شامل موضوعات و حوزه های مشترکی چون توسعه و توانمند سازی نیروی انسانی تعاونی های صادراتی از طریق آموزش های تخصصی، همکاری مشترک در جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای مشارکت با تعاونی های صادراتی بخش تعاون و توانمند سازی تشکل های تعاونی جهت واگذاری برخی از فعالیت های اجرایی حوزه صادرات است.
تعداد بازدید : 15005

جهان شادمان از سقوط ديکتاتور
واين آغاز راه است...

سقوط مبارک واکنشهای زیادی را از سوی کشورهای جامعه بین الملل به همراه داشت.همزمان با شادماني چشمگير مردم مصر آزاديخواهان جهان  از کناره گيري يکي از مستبد ترين ديکتاتورهاي غربگرا ابراز شادماني کردند./دولت هاي جهان نيز از اين موضوع استقبال نمودند.
تعداد بازدید : 14930

بازار جهاني و گسترده محصولات و خدمات حلال
فرصت چند ده ميليارد دلاري پيش روي توليد کنندگان ايراني

 بازار چند صد میلیارد دلاری محصولات حلال از منظر اقتصادی، فرصت شایسته توجهی است که برگزاری این نوع نمایشگاه‌ها هم به اين امر کمک شایانی خواهد کرد.
تعداد بازدید : 15163

گودرزي خبر داد:
اولين دوره ي آموزشي آداب رفتار اجتماعي آغاز شد

مدير عامل موسسه بين المللي رميک ار آغاز اولين دوره ي آموزشي « آداب رفتار اجتماعي » ويژه ي مربيان دبستان ايرانيان خبر داد.
تعداد بازدید : 15481

مديرعامل مؤسسه بين المللي رميک:
آغاز همکاري هاي مؤسسه بين المللي رميک و سازمان ميراث فرهنگي، گردشگري، و صنايع دستي کشور

گودرزي از آغاز همکاري هاي مؤسسه بين المللي رميک و سازمان ميراث فرهنگي، گردشگري، و صنايع دستي کشوردر سال جاري خبر داد.
تعداد بازدید : 15194

گودرزي خبر داد:
برگزاري اولين دوره ي آموزشي رفتارهاي اجتماعي

مديرعامل موسسه بين المللي رميک از برگزاري اولين دوره ي آموزشي آداب رفتار اجتماعي در آينده ي نزديک در شهر تهران خبر داد.
تعداد بازدید : 15040

مديرعامل مؤسسه بين المللي رميک خبر داد:
برگزاري همايش هاي اقتصادي دو جانبه ميان ايران و هشت کشور خارجي

 با برگزاري اين همايش ها، فعالان اقتصادي کشورها علاوه بر شناسايي فرصت هاي اقتصادي بين المللي با قوانين اقتصادي کشورهاي هدف آشنا خواهند شد./کشورهاي سنگاپور، ژاپن، بحرين، کويت، عربستان سعودي، سوئيس، نروژ، و لبنان کشورهاي مورد نظر براي برگزاري همايش هاي اقتصادي دو جانبه اي مي باشند که در زمينه هاي انرژي، توريسم و گردشگري، تجهيزات دارويي، و ديگر فعاليت هاي اقتصادي خواهند بود.

تعداد بازدید : 15413


دولت جدید عراق؛ رهیافت ها و چالش ها

سرانجام دومین دولت منتخب پس از سرنگونی رژیم صدام 30 آذر تشکیل شد و رای اعتماد اکثریت پارلمان عراق را هم به دست آورد، روند پیچیده تشکیل دولت 289 روز طول کشید که یکی از طولانی ترین روند شکل گیری یک دولت در جهان بود./
تعداد بازدید : 15093

روزنامه واشنگتن:
چالش بستني ايراني براي آمريکا

روزنامه واشنگتن پست آمريکا با انتشار گزارشي  از گشايش قريب الوقوع شعبه بستني ايراني " آيس پک " در منطقه سبز بغداد مي نويسد :‌ " در قلب منطقه ( محافظت شده) سبز بغداد ، يعني درست در چند متري سنگر  بزرگترين سفارتخانه آمريکا در جهان ( سفارت آمريکا در بغداد) چالش  کوچک اما نماديني در برابر نفوذ به زوال آمريکا در عراق به صورت اتاقک کوچکي از شعبه بستني ايراني " آيس پک " شکل گرفته است."
تعداد بازدید : 15222


رسيدگي به پرونده ناپديد شدن امام موسي صدر دوباره آغاز میشود

قاضي 'غالب غانم' رييس شوراي عالي دادگستري لبنان گفت که چهارم مارس محاکمه رسمي متهمان قضيه ناپديد شدن امام موسي صدر رهبر شيعيان لبنان و همراهانش است که درصدر آن متهمان 'معمر قذافي' حاکم ليبي و معاونش در آن زمان ، قرار دارند.
تعداد بازدید : 15098

هشدارحضرت آیت الله جوادی آملي:
اگر علما منبر را ترک کنند، اینجا هم مثل پاکستان کار دست ذاکرین می‌افتد

اگر خدای نکرده هدایت و خرافات‌روبی و زدودن عوام‌زدگی نباشد، ممکن است خدای ناکرده بر سر اسلام بیاید آنچه را که «امویّ»ها آوردند...متأسفانه بعضی از حسینیه‌ها را مداح ها دارند اداره می‌کنند نه علما. وقتی کسی که اهل استدلال باشد منبر را رها کند، عزاداری با همین خوابها اداره می‌شود..البته با مداح هم در نیفتید و اینها را توجیه کنید

تعداد بازدید : 14930

گامي بلند در مسير توسعه ديپلماسي جواني
ايران ميزبان وزراي جوانان کشور هاي عضو اکو

با توجه به اهداف اکو و برای تحقق همکاری ها و همچنین با نظر به تصویب پیشنهاد مطرح شده برای تأسیس مرکز مطالعات جوانان اکو از سوی چهارمین نشست هیات امنای مؤسسه فرهنگی اکو که در تاریخ 21 مارس 2009 در مزار شریف برگزار شد، اجلاس وزرای مسئول امور جوانان کشورهای عضو اکو برگزار مي گردد./علاوه بر ۱۰کشور عضو وزراي جوانان کشورهاي سوريه ُلبنان و عراق نيز در اين اجلاس حضور خواهند يافت.

تعداد بازدید : 15045

گامي بلند در مسير توسعه ديپلماسي جواني
ايران ميزبان وزراي جوانان کشور هاي عضو اکو

با توجه به اهداف اکو و برای تحقق همکاری ها و همچنین با نظر به تصویب پیشنهاد مطرح شده برای تأسیس مرکز مطالعات جوانان اکو از سوی چهارمین نشست هیات امنای مؤسسه فرهنگی اکو که در تاریخ 21 مارس 2009 در مزار شریف برگزار شد، اجلاس وزرای مسئول امور جوانان کشورهای عضو اکو برگزار مي گردد./علاوه بر ۱۰کشور عضو وزراي جوانان کشورهاي سوريه ُلبنان و عراق نيز در اين اجلاس حضور خواهند يافت.

تعداد بازدید : 15103


Remik International Institute - Copyright©2009 All Rights Reserved

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است
 اجراء :
ارمغان داده پرداز